Comments · 124 Views

Poceni nogometni dresi Barcelona 60 iger brez poraza! Jesus nikoli ne izgubi na tekmi Premier League z zlatim golom. Ključno je, da ne doseže preveč golov.

Poceni nogometni dresi Barcelona V 22. krogu Premier lige je bila osrednja tekma, topničarji Arsenal so v gosteh tesno premagali Nottingham Forest z 2:1, z eno tekmo več pa so za 3 točke prehiteli Manchester City in se prebili na drugo mesto lestvice. Brazilski napadalec Jesus je v svojem prvem tartu prispeval eno podajo in en strel ter tako postal največji prispevek k zmagi Topničarjev v gosteh.

V tej kampanji so topničarji uporabili vse svoje glavne igralce, Jesus se je povezal s Sako in Martinezom, da bi bila v ospredju. V prvem polčasu so topničarji prevzeli pobudo, a niso dosegli zadetka, tako da sta se končali brez golov z 0:0. Po začetku drugega polčasa so topničarji nadaljevali s krepitvijo ofenzive. V 65. minuti je Zinchenko vrgel žogo na asistenco. Jesus je žogo ujel in iz majhnega kota zabil v kazenski prostor ter zadel. Topničarji so vodili z 1: 0 stran od doma. Sedem minut pozneje je sledil protinapad Arsenala, Jezus je predložek odbil v desno, Saka pa žogo z volejem poslal v gol. Čeprav je Nottingham Forest dosegel gol v 89. minuti, so topničarji na koncu zmagali z 2:1 v gosteh.

V tej kampanji je imel Arsenal 74-odstotno posest žoge in ustvaril 19 priložnosti za strel. Vendar je dosegel le 1 zadetek iz 3 strelov v okvir vrat. Učinkovitost napada je lahko le povprečna. Jesus je odigral 78 minut, zadel 6 strelov, 2 strela na okvir vrat, dosegel 1 zadetek in poslal 1 asistenco, enkrat zadel okvir vrat, poleg tega je naredil 5 prodorov in 3 uspene prodore ter povzročil 2 nasprotnikova prekrka. vse najvije v igri. Po tekmi je dosegel rekordnih 8,5 točke.

e bolj pa je treba omeniti Jezusov temperament srečnega generala. nogometni dresi kompleti za otroke Podatki kažejo, da je Jesus, odkar je pristal v Premier League, dosegel gole na 60 tekmah Premier League. Na teh 60 tekmah Premier lige je igral za Manchester City in Arsenal ter dosegel nepremagljiv rekord 55 zmag in 5 remijev, kar je presenetljiva tevilka. Toda kljub tako ponosnim tevilkam je Jezus e vedno pogosto nenaklonjen, razlog pa je tudi zelo preprost, nikoli ni izgubil na tekmah Premier lige, kjer je zadel, vendar njegovo tevilo golov ni stabilno in ne preveč. Doslej je v tej sezoni odigral 17 tekem v Premier ligi in dosegel 4 zadetke, čeprav je zadel 41 strelov, za vsak gol pa je potreboval 277 minut. Na 15 tekmah Premier lige brez podpore De Bruyneja je center Manchester Cityja Haaland dosegel 14 golov z 58 streli, vsak zadetek pa je trajal 91 minut.

Odkar je v začetku leta 2017 pristal v Premier League, je Jesusovo največje tevilo golov v eni sezoni le 14. Čeprav je vsestranski in zna udarjati žogo, kot napadalec, je bila Jezusova sposobnost izkoričanja priložnosti pred golom vedno njegova največja pomanjkljivost. To je tudi najpomembneji razlog, zakaj bi Guardiola raje uporabil formacijo brez napadalca, kot pa pustil, da bi Jesus igral glavnega centra, potem ko je Aguero izginil. Enako zdaj velja za Arsenal. Če topničarji res želijo tekmovati z Manchester Cityjem, se zagotovo ne bodo mogli zanesti na Jesusa kot centra. Igralci, kot je Ivan Toni, so prava usoda prve črte topničarjev.